Питання децентралізації та проекту перспективного плану району в черговий раз стало темою обговорення на нараді в райдержадміністрації з сільськими та селищними головами. Нагадаємо, що до ЛОДА в найкоротші терміни необхідно подати запропонований свій варіант створення ОТГ у районі, тому голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко озвучив варіант з шести громад з центрами в Дрогобичі, Бориславі, Трускавці, Східниці, Меденичах та Підбужі і запропонував його обговорити.
Як і на попередніх зустрічах учасники наради емоційно висловлювали свої позиції, зокрема в обговоренні взяли участь депутати обласної ради Михайло Задорожний та Ольга Грицик, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, депутати районної ради Ігор Гук та Михайло Гук, сільські голови Степан Коваль та Володимир Ханас. Знову звучали абсолютно протилежні пропозиції, хоч деякі з них і закликали до компромісного прийняття рішення.
В державі процес реформування вже запущений і обов'язково буде доведений до логічного завершення, тому в районі необхідно оперативно напрацювати свої обґрунтовані пропозиції і подати в облдержадміністрацію до 16 червня. На нараді було прийнято рішення сільським та селищним головам провести остаточні консультації з громадами і до кінця тижня довести їх результати до райдержадміністрації для визначення одного або кількох варіантів перспективного плану району.













