Оновлення приміщення обійшлося у півтора мільйона гривень. 80% суми виділив уряд Німеччини, решту зібрала громада та виділила місцева влада. Проект реалізував Український фонд соціальних інвестицій, який працює з іноземними донорами. При облаштуванні дошкільного закладу використані сучасні енергозберігаючі технології.
Минулої неділі будівлю для дошкільнят посвятив владика Григорій (УГКЦ) та місцевий священик о.Михайло Коліщак.
Урочисто відкрили дитсадочок голова райдержадміністрації Володимир Шутко, Медвежанський сільський голова Степан Коваль, директор регіонального представництва УФСІ Василь Кузьменко.
Щасливі малюки, які прийшли на свято з батьками та майбутніми вихователями, співали та читали віршики.
Як зауважив Степан Коваль, є можливість окрім маленьких медвежан, прийняти на виховання діток із сусідньої Ступниці.













