Вчора у Попелях відбулося урочисте відкриття садочка з повним днем перебування. З цієї нагоди школу відвідали голова райдержадміністрації Володимир Шутко, керівник апарату Руслан Щерба, начальник відділу освіти Іван Стецко, депутати, місцева влада, батьки.
Отець Андрій розпочав урочисте відкриття із молитви та освячення приміщення. Голова Дрогобицьої РДА Володимир Шутко привітав присутніх та побажав діткам цікавої подорожі у захоплюючий світ дитинства, де вони зможуть швидко адаптуватися до колективу, проявити і розкрити свої таланти. Директор школи Олег Марків подякував всім, хто допоміг здійснити мрію дітей, батьків та школи.













