» Інформація » «В Нагуєвичах 28 серпня відбудеться саме літературно-мистецьке свято, а не політичне шоу», – М. Винницький

Автор: admin1 от 9-08-2013, 17:22

«В Нагуєвичах 28 серпня відбудеться саме літературно-мистецьке свято, а не політичне шоу», – М. ВинницькийВиїзне засідання організаційного комітету з проведення літературно-мистецького заходу «Я син народу, що вгору йде» відбулося 9 серпня в селі Нагуєвичі – рідному селі Івана Франка. Провів його голова Дрогобицької райдержадміністрації Михайло Винницький, який акцентував увагу на тому, що планується проведення саме літературно-мистецького заходу, а не  реклами політичних партій, як це було в попередні роки, коли вони намагались заробити собі «рейтингові бали». Тому на святі звучатимуть твори великого Каменяра у виконанні наших талановитих виконавців, також будуть запрошені на свято творчі колективи Дрогобиччини та інших районів Львівщини. Планується також участь хорових колективів Івано-Франківщини та сусідніх областей, які покажуть свій талант для  гостей свята. Відвідавши особисто місце проведення літературно-мистецького заходу, очільник району дав ряд зауважень і доручив відповідним структурним підрозділам усунути недоліки та підготуватись до проведення свята на найвищому рівні.