Нараду очолив директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Гречаник. У розмові взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, заступник Трускавецького міського голови Олексій Балицький, представники Дрогобицького управління водного господарства, Дрогобицького та Трускавецького водоканалів, громадськості.
Як повідомив Іван Мізерник, за підсумками обговорення вирішено провести інвентаризацію постійних забруднювачів ріки, проводити постійний моніторинг екологічного стану води в точках відбору проб, Дрогобицькому водоканалу — вивчити питання будівництва додаткової каналізаційно-насосної станції та водонапірного колектора.













