» Інформація » Наприкінці минулого тижня в Трускавецькій міській раді відбулася робоча нарада щодо забруднення річки Солониця

Наприкінці минулого тижня в Трускавецькій міській раді відбулася робоча нарада щодо забруднення річки Солониця

Автор: admin2 от 25-07-2016, 15:07
 (голосів: 0)

Наприкінці минулого тижня в Трускавецькій міській раді відбулася робоча нарада щодо забруднення річки СолоницяНараду очолив директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Гречаник. У розмові взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, заступник Трускавецького міського голови Олексій Балицький, представники Дрогобицького управління водного господарства, Дрогобицького та Трускавецького водоканалів, громадськості.

Як повідомив Іван Мізерник, за підсумками обговорення вирішено провести інвентаризацію постійних забруднювачів ріки, проводити постійний моніторинг екологічного стану води в точках відбору проб, Дрогобицькому водоканалу — вивчити питання будівництва додаткової каналізаційно-насосної станції та водонапірного колектора.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua