У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський та його заступник, депутат обласної ради Олексій Балицький, Стебницький міський голова Петро Старосольський, представники Державної екологічної інспекції у Львівській обл., Дрогобицького та Трускавецького водоканалів, управління водгоспу, управління Держгеокадастру, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. У телефонному он-лайн режимі свої рекомендації висловив Директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник.
Обговорювалося питання, як зупинити потрапляння в річку неочищених каналізаційних стоків.
Було запропоновано декілька варіантів вирішення проблеми. Перше — це обов'язкове каналізування с.Станиля та неканалізованої частини Стебника. Друге — пошук земельної ділянки для будівництва очисних споруд Трускавецького водоканалу або реконструкція діючої Стебницької КНС Дрогобицького водоканалу та
будівництво нового колектора. Для вирішення проблеми є реальна можливість залучити кошти державного бюджету.
За підсумками обговорення вирішено здійснити комісійний виїзд за участю фахівців з екології, землеустрою, водгоспу, водоканалів тощо для визначення остаточного варіанту та подальших практичних кроків.













