» Інформація » Голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу нараду щодо екологічного стану р.Солониця

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу нараду щодо екологічного стану р.Солониця

Автор: admin2 от 22-11-2017, 14:10
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу нараду щодо екологічного стану р.СолоницяУ нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський та його заступник, депутат обласної ради Олексій Балицький, Стебницький міський голова Петро Старосольський, представники Державної екологічної інспекції у Львівській обл., Дрогобицького та Трускавецького водоканалів, управління водгоспу, управління Держгеокадастру, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. У телефонному он-лайн режимі свої рекомендації висловив Директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник.

Обговорювалося питання, як зупинити потрапляння в річку неочищених каналізаційних стоків.

Було запропоновано декілька варіантів вирішення проблеми. Перше — це обов'язкове каналізування с.Станиля та неканалізованої частини Стебника. Друге — пошук земельної ділянки для будівництва очисних споруд Трускавецького водоканалу або реконструкція діючої Стебницької КНС Дрогобицького водоканалу таГолова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу нараду щодо екологічного стану р.Солониця будівництво нового колектора. Для вирішення проблеми є реальна можливість залучити кошти державного бюджету.

За підсумками обговорення вирішено здійснити комісійний виїзд за участю фахівців з екології, землеустрою, водгоспу, водоканалів тощо для визначення остаточного варіанту та подальших практичних кроків.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua