» Інформація » На ремонт доріг за тиждень надійшло більше 10 млн гривень

На ремонт доріг за тиждень надійшло більше 10 млн гривень

Автор: admin2 от 1-08-2016, 10:30
 (голосів: 0)

На ремонт доріг за тиждень надійшло більше 10 млн гривеньУпродовж тижня з обласного бюджету, відповідно до замовлень головних розпорядників коштів, було виділено 31,8 млн грн. З них 10,2 млн грн надійшло на ремонт доріг загального користування.

Про це повідомили у департаменті фінансів облдержадміністрації.

Окрім захищених видатків, виділено 7 млн грн на газифікацію сіл Нова Кам’янка Жовківського району та Загір’я Самбірського району. Ще 500 тис грн спрямовано на сплату відсотків за надані позики населенню на енергозберігаючі засоби.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua