В рамках робочих поїздок у населені пункти району 2 серпня голова райдержадміністрації Володимир Шутко відвідав Бистрицьку сільську раду. Зустріч з активом та мешканцями відбулася у Бистрицькому Народному домі.
Серед проблем, про які говорили жителі, традиційна — ремонт доріг. Цього разу йшлося про аварійний стан дороги на Дорожів.
Присутні висловлювали також стурбованість діяльністю ТзОВ “Барком”, яке на їхню думку порушує санітарні норми і різкий неприємний запах від його діяльності поширюється на всі навколишні села. Ставилося питання про необхідність відновлення доїзду пасажирського транспорту до с.Биків, про подальшу долю приміщень колишньої Сільгосптехніки.
Говорилося про перевезення пільговиків — водії відмовляються безкоштовно перевозити дітей, які мають пільгові посвідчення.
Після розмови в Народному домі голова райдержадміністрації Володимир Шутко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які брали участь в зустрічі, сільський голова Андрій Ікало відвідали установи, які знаходяться на території населених пунктів сільської ради. Тут йшлося про необхідність заміни застарілого опалення Бистрицької та Новошицької шкіл, інші поточні проблеми.













