У Дрогобицькому МРЦЗ 1 грудня для осіб, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні, в рамках відзначення Всеукраїнського тижня права відбувся інформаційний семінар "Офіційне працевлаштування - мій захист" за участю юрисконсульта Дрогобицького МРЦЗ та представника координаційного центру з надання правової допомоги. На семінарі розглядались питання про адміністративну відповідальність за використання праці без належного оформлення трудових відносин, кримінальну відповідальність за грубе порушення угоди про працю в рамках ст.173 КК України. Зокрема, юрисконсульт Галина Бейба акцентувала свою увагу на проблемі неофіційного працевлаштування. Робота без оформлення трудових відносин не дає права на виплату у зв’язку з втратою непрацездатності в разі нещасного випадку на виробництві або професійне захворювання, виплату допомоги з безробіття, пенсійного забезпечення. “Легалізація трудових відносин, сплата податків і відрахувань до соціальних фондів – це законодавчо закріплені права працюючої людини сьогодні, гарантоване майбутнє завтра,”- наголошувалося на семінарі.
Ю.Братунь, провідний фахівець з питань зайнятості
відділу активної підтримки безробітних
Дрогобицького МРЦЗ













