13 листопада у Дрогогобицькому МРЦЗ розпочався тижневик «Під одним дахом» для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб. Відбувся День відкритих Дверей центру зайнятості під гаслом «Візьму атовця на роботу» за участю соціальних служб, громадських організацій, роботодавців. Представники управлінь праці міста та району, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділів економіки, управлінь Держгеокадастру, охорони здоров’я, територіальних центрів соціального обслуговування, Управління пенсійного фонду, бюро правової допомоги та громадської організації Атовців, роботодавців надали інформацію про діючі програми для учасників АТО і ВПО, та про послуги, які можуть в них отримати особи з названих категорій. Присутні отримали фахові відповіді на запитання, консультації щодо одержанням медичної допомоги, виділення земельних ділянок, пенсійного забезпечення, правової та психологічної підтримки, тощо. Роботодавці в свою чергу ознайомили присутніх з попитом на робочу силу та можливістю проходження стажування з подальшим працевлаштуванням.
І.Кушнір – заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Дрогобицької МФ ЛОЦЗ













