» Інформація » Центр зайнятості » Тижневик «Під одним дахом» в Дрогобицькому центрі зайнятості

Тижневик «Під одним дахом» в Дрогобицькому центрі зайнятості

Автор: admin1 от 8-12-2015, 11:22

Тижневик «Під одним дахом» в Дрогобицькому центрі зайнятостіЗ 7 по 11 грудня у  Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості триватиме тижневик «Під одним дахом» для внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО, членів загиблих сімей учасників АТО, осіб з особливими потребами за участю соціальних служб. До участі в роботі тижневика будуть запрошені соціальні партнери, а саме: управління держземагенства міста та району, центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді,Управління праці та соціального захисту населення міста та  району.

У перший день роботи  відбувся інформаційний  семінар для військовослужбовців та учасників АТО, за участю заступника керівника управління праці та соціального захисту Дрогобицького району Михайла Живчина  та провідного спеціаліста центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олександра Філіпенка. Присутні мали можливість отримати відповіді на запитання, що стосуються отримання соціальних послуг, а це лікування, оздоровлення, отримання субсидій, психологічної підтримки, земельних ділянок та виплати учасникам АТО. Організована зустріч пройшла у формі запитань та відповідей. На завершення заходу представники соціальних служб роздали учасникам заходу буклети з роз’ясненням прав і пільг учасників АТО та членів їх сімей. Завдяки такій тісній співпраці клієнти центру зайнятості, котрі опинилися у складній ситуації, не лише отримують комплекс дієвих послуг, але й легше призвичаюються до нового соціально-психологічного статусу.