Колектив Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості щиро вітає всіх працівників соціальної сфери з професійним святом !!!
Діяльність працівників соціальної сфери є невід’ємною складовою ефективного забезпечення державних соціальних гарантій. Щоб успішно виконати цю місію, працівники докладають багато зусиль та енергії, демонструють високий професіоналізм, чуйність та індивідуальний підхід до кожної людини.
Глибоке почуття відповідальності за доручену справу реалізацію громадянами свого потенціалу зобов’язує нас, працівників соціальної сфери, до активної дії у вирішенні цих складних завдань.
Завдяки працівникам соціальної сфери наше суспільство стає міцнішим, а держава активно рухається шляхом практичного втілення кращих європейських стандартів у соціальній сфері.
Бажаємо вам, шановні колеги, позитивного настрою на нові добрі починання у відповідальній соціальній справі, постійного вдосконалення в роботі, здоров'я – на довгі роки та успішної реалізації актуальних завдань державної політики.













