23 листопада тренер, психолог центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ДДПУ ім. Івана Франка Тетяна Гера для працівників центру зайнятості провела психологічний тренінг. На тренінгу учасники виконували вправи, орієнтовані на розвиток та демонстрацію психологічних якостей та навичок. Для відпрацювання одержаних навичок виконували вправи, такі як самодіагностика у візуалізації, колесо життєвого балансу, тощо. Цей тренінг навчив освоїти психологічні можливості, навчив займати активну життєву позицію. Такі форми роботи дозволяють кожному учаснику формувати навички й уміння в побудові продуктивних, психологічних та соціальних міжособистісних відносин, аналізувати соціально-психологічні ситуації зі своєї точки зору і позиції партнера, розвивати в собі здібності пізнання і розуміння себе й інших у процесі спілкування.













