» Інформація » Центр зайнятості » Відбувся тренінг для працівників центру зайнятості

Відбувся тренінг для працівників центру зайнятості

Автор: admin1 от 26-11-2018, 16:02
 (голосів: 0)

Відбувся тренінг для  працівників центру зайнятості23 листопада тренер, психолог центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ДДПУ ім. Івана Франка Тетяна Гера для працівників центру зайнятості провела   психологічний тренінг. На тренінгу учасники виконували вправи, орієнтовані на розвиток та демонстрацію психологічних якостей та навичок. Для відпрацювання одержаних навичок виконували вправи, такі як  самодіагностика у візуалізації, колесо життєвого балансу, тощо. Цей тренінг навчив освоїти психологічні  можливості, навчив займати активну життєву позицію. Такі форми роботи  дозволяють кожному учаснику  формувати навички й уміння в побудові продуктивних, психологічних та соціальних міжособистісних відносин, аналізувати соціально-психологічні ситуації зі своєї точки зору і позиції партнера, розвивати в собі здібності пізнання і розуміння себе й інших у процесі спілкування.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua