Фахівцями Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості проводиться інформаційно-роз'яснювальна робото щодо переваг легальної зайнятості. Вчора, саме із цією метою фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями відбувалися зустрічі з роботодавцями та населенням як безпосередньо в роботодавців так і в центрі зайнятості.
Під час спілкування роботодавцям наголосили, що трудовий договір – це двостороння угода між працедавцем і найманою особою, де право однієї сторони відповідає обов’язку іншої. Використання тіньових схем найму робочої сили позбавляє роботодавця можливості вимагати від працівника якісної роботи, підпорядкування правилам внутрішнього трудового розпорядку тощо. Отже, легальна праця є взаємовигідною процедурою для обох сторін як працедавця так і працівника.
Скажімо тверде «Ні!» – зарплаті в «конвертах»!
Метою даного заходу було проведення інформаційної компанії про переваги легального працевлаштування з поширенням інформаційних листівок та буклетів серед працедавців та населення.













