» Інформація » Центр зайнятості » Легальна праця – захист майбутнього

Легальна праця – захист майбутнього

Автор: admin1 от 27-02-2019, 14:31

Легальна праця – захист майбутнього26  фахівцями Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості проведено виїзну акцію «НІ»-зарплаті в конвертах! В центрі м. Дрогобича за участю представників: відділу «Дрогобицького бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру, фахівців  сектору з питань праці Дрогобицької міської ради, фахівців Дрогобицького відділу обслуговування громадян Головного Управління Пенсійного Фонду України у Львівській області.

При співбесіді з населенням фахівці інформували їх  про важливість оформлення трудових відносин, що забезпечуватиме їхній трудовий та страховий стаж, державні гарантії й соціальний захист, передбачений законодавством. Було наголошено ,що отримання заробітної плати в «конвертах»- це відсутність гарантій передбачених для працівників,зокрема:

• права на відпустку ,у т.ч.у з’вязку з вагітністю та пологами;
  • права на оплату листка непрацездатності;
  • права не працювати у вихідний та святковий день;
  • права на оплату періоду участі в екзаменаційній сесії:;
  • права на виплату вихідної допомоги  при звільненні з роботи;
  • права на призначення пенсійного забезпечення залежно від страхового стажу;
  • права на отримання ваучеру на навчання особам старшим 45 років,страховий стаж яких становить не менше 15 років;
  • права на отримання допомоги у разі отримання травм на виробництві,тощо.