» Інформація » Центр зайнятості » В центрі зайнятості відбувся семінар

В центрі зайнятості відбувся семінар

Автор: admin2 от 22-11-2019, 14:50

В центрі зайнятості відбувся семінарНещодавно у Дрогобицькому МРЦЗ відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості за участю безробітних та соціальних партнерів, зокрема ГУ ПФУ у Львівській області.

На заході розглядалися такі питання: основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання, електронні сервіси ДСЗ, переваги легальної зайнятості, запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу, загрози нелегальної трудової міграції. Найефективнішим захистом інтересів осіб у сфері зайнятості та відносинах з роботодавцем є правова поінформованість. Заступник начальника Дрогобицького відділу обслуговування громадян Марія Шиманська розповіла про умови нарахування соціальних виплат, надала роз’яснення щодо інформаційного СМС-повідомлення, звернула увагу на те, що згідно з чинним законодавством нарахування пенсій залежить від двох критеріїв: розміру заробітної плати і страхового стажу. У випадку коли ЄСВ не сплачується роботодавцем, є можливість самостійно добровільно здійснити оплату ЄСВ, що дозволить здобути страховий стаж. Під час діалогу безробітні отримували фахові роз’яснення до окремих питань, які їх цікавили. Така поінформованість надасть можливість безробітним приймати рішення щодо форм своєї зайнятості.

К.Мисишин, провідний фахівець

з питань зайнятості відділу активної

підтримки безробітних

Дрогобицького МРЦЗ