» Інформація » Центр зайнятості » Нарада у центрі зайнятості

Нарада у центрі зайнятості

Автор: admin2 от 6-10-2020, 14:55
 (голосів: 0)

Нарада  у центрі зайнятості У Дрогобицькому МРЦЗ у п’ятницю 2 жовтня відбулась підсумкова нарада з фахівцями центру зайнятості на якій було розглянуто роботу центру зайнятості за 9 місяців 2020 року та вересень місяць. Директор Волошин Богдан Васильович детально провів аналіз професійно-кваліфікаційного складу безробітних та вакансій, відвідування роботодавців, збору вакансій, зокрема з інших джерел, проаналізовану кожну неукомплектовану вакансію та вжиття заходів щодо їх укомплектування. Також проаналізовано відвідування сторінок Фейсбук та Рекрутинг - робота Дрогобич, сторінки центру зайнятості на сайті Дрогобицької міської ради, висвітлення публікацій про роботу центру зайнятості. Окрім цього були визначені кращі працівники відділів за вересень місяць 2020 року: Дорошенко Галина Дмитрівна - провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення та Ткачів Ольга Михайлівна - провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями.



Іванна Кушнір,

заступник начальника відділу

активної підтримки безробітних

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua