Сьогодні 07.03.2018 року відбулася нарада з підведення підсумків роботи діяльності Дрогобицької міськрайонної філії Львівського обласного центру зайнятості за лютий 2018 року. Проведена оцінка роботи відділів, щодо виконання пріоритетних завдань. Для забезпечення належної організації роботи центру зайнятості і неухильного виконання пріорітетних завдань кращим працівникам керівник традиційно вручає перехідні вимпели «Кращий спеціаліст відділу».
Так кращими працівниками за лютий місяць 2019 року визначено: провідного фахівця з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Віру Бадецьку та відділу взаємодії з роботодавцями Марію Казімірко. За інформацією оцінки діяльності базових центрів зайнятості Львівської області та філій за січень-лютий 2019 року Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості на першому місці за рейтинговою оцінкою по виконанню пріоритетних завдань. Завдякивзаєморозумінню і співпраці між відділами досягнуто даний результат. Після підведення підсумків керівник Волошин Богдан Васильович привітав жінок в колективі зі святом весни, любові та краси.













