В черговий раз фахівці Дрогобицького МРЦЗ 12 серпня провели виїзну акцію центру зайнятості на автостанції у м.Дрогобичі. На цьому заході ставилося за мету надати дрогобичанам та переселенцям зі Сходу та Криму якомога більше корисної інформації про послуги служби зайнятості. Хоч і дощило, люди з цікавістю підходили до намету та отримували конкретні відповіді спеціалістів. Насамперед присутніх цікавили питання щодо потреби підприємств у кваліфікованих кадрах, можливості перенавчання та підвищення кваліфікації за сприянням Державної служби зайнятості України та питання, що стосувались законодавства про зайнятість населення.













