8 квітня фахівці Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості провели виїзну акцію на тему «Служба зайнятості - для Вас» на автостанції №2 у Дрогобичі. Метою заходу було надати місцевим мешканцям та переселенцям інформацію про послуги служби зайнятості, актуальні вакансії, допомогти в професійному самовизначенні, надати консультації з юридичних питань та питань законодавства про зайнятість та допомогти у пошуку роботи.
До заходу долучились представники управління праці та соцзахисту населення Дрогобицької райдержадміністрації, які консультували з питань отримання соціального забезпечення, зокрема для переселенців, та інформували про систему надання житлових субсидій населенню. Загалом, у заході взяли участь 65 осіб, з яких 2 особи – внутрішньо переміщені.













