» Інформація » Центр зайнятості » Працівники центру зайнятості та управління соцзахисту провели спільну виїзну акцію

Працівники центру зайнятості та управління соцзахисту провели спільну виїзну акцію

Автор: admin2 от 8-04-2015, 15:25
 (голосів: 0)

Працівники центру зайнятості та управління соцзахисту провели спільну виїзну акцію8 квітня фахівці Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості провели виїзну акцію на тему «Служба зайнятості - для Вас» на автостанції №2 у Дрогобичі. Метою заходу було надати місцевим мешканцям та переселенцям інформацію про послуги служби зайнятості, актуальні вакансії, допомогти в професійному самовизначенні, надати консультації з юридичних питань та питань законодавства про зайнятість та допомогти у пошуку роботи.

До заходу долучились представники управління праці та соцзахисту населення Дрогобицької райдержадміністрації, які  консультували з питань отримання соціального забезпечення, зокрема для переселенців, та інформували про систему надання житлових субсидій населенню. Загалом, у заході взяли участь 65 осіб, з яких 2 особи – внутрішньо переміщені.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua