» Інформація » Центр зайнятості » Служба зайнятості допомагає переселенцям

Служба зайнятості допомагає переселенцям

Автор: admin2 от 19-09-2014, 10:41

Служба зайнятості допомагає переселенцямЗ 1 травня до 16 вересня 2014р. до Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості звернулося за пошуком роботи 13 осіб з числа переселенців з АР Крим, Луганської та Донецької областей. Їм надано 39 профорієнтаційних послуг. Отримали статус безробітного 5 осіб. Працевлаштовано за направленням служби зайнятості 5 осіб.

Організації, які працевлаштовували переселенців: Дрогобицький державний педагогічний університет ім.І.Франка, ДВ ДП ДІПМ, «Містопроект», ПП. Конторович І.В., Дошкільний навчальний заклад №29 «Дюймовочка», ПП. Одинак Н.А. 1 особа працювала на тимчасових роботах.

За консультацією щодо працевлаштування звернулося 12 осіб. Проведено 15 виїзних акцій центру зайнятості, де 52 особи з числа переселенців отримали профорієнтаційні послуги.