» Інформація » Центр зайнятості » В центрі зайнятості провели семінар-тренінг для безробітних

В центрі зайнятості провели семінар-тренінг для безробітних

Автор: admin2 от 8-09-2015, 16:13
 (голосів: 0)

В центрі зайнятості провели семінар-тренінг для безробітних8 вересня в Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся тренінг на тему: «Бізнес-планування», який проводила тренер ГО «Центр «Жіночі перспективи» Любов Максимович. На цьому заході було присутні 15 осіб з числа безробітних, у тому числі, учасники АТО та внутрішньо переміщені особи, зацікавлені у відкритті власної справи. Метою цього тренінгу було підвищення рівня поінформованості щодо бізнес-планування. Основна частина структури тренінгу складалась з таких питань: функції та цілі маркетингу; визначення цільових ринків; фактори, що впливають на сегментацію ринку; комплекс маркетингу; життєвий цикл товару.

Тренінг проводився за допомогою міні-лекцій, презентацій, групових дискусій, анкетування. Учасники заходи отримали максимум інформації щодо організації та планування бізнесу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua