» Інформація » Центр зайнятості » У центрі зайнятості відбувся тренінг для внутрішньо переміщених осіб

У центрі зайнятості відбувся тренінг для внутрішньо переміщених осіб

Автор: admin2 от 3-03-2017, 13:58

У центрі зайнятості відбувся тренінг для внутрішньо переміщених осіб2 березня фахівці Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості за участю голови громадської організації Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи» Л. Максимович провели тренінг на тему: «Можливість самореалізації через програми розвитку самозайнятості та програми розвитку мікропідриємництва». Метою заходу було ознайомлення з проектом «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених та постраждалого від конфлікту населення в Україні». До участі в проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи, учасники АТО, місцеві мешканці, які мають досвід здійснення підприємницької діяльності чи мають бажання її розпочати. Для тих, хто лише планує розпочати свій бізнес створена програма розвитку «Самозайнятості», а для тих, хто веде – програма розвитку «Мікропідприємництво». Шістнадцять безробітних, у тому числі учасники антитерористичної операції та внутрішньо переміщені особи, які обмірковують ідею зайнятися самостійним господарюванням, а також новостворені підприємці скористалися можливістю відвідати захід і дізналися про можливість участі у цій програмі та у разі успішного захисту бізнес-плану - отримання підтримки у формі гранту на Самозайнятість (до 650Євро), Мікропідприємництво (до 2150Євро) на Професійне навчання (до 400Євро).

Після закінчення тренінгу багато учасників виявили бажання взяти участь у програмі та подали заявки на співбесіду до ГО Центру «Жіночі перспективи».

Юлія Братунь,

провідний фахівець з питань зайнятості

відділу активної підтримки безробітних

Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості