2 лютого у Дрогобицькому МРЦЗ відбувся семінар з нагоди Всеукраїнської декади зайнятості та Міжнародного дня інваліда. Метою даного заходу була допомога особам з інвалідністю у самопізнанні та самореалізації у професійній сфері, побудова власної стратегії пошуку роботи. Під час семінару були розглянуті питання:
1.Професійні цілі та шляхи їх реалізації.
2.Оцінка власних можливостей у сфері професійної самореалізації.
3.Побудова власної стратегії пошуку роботи, толерантного ставлення до себе. Підняття самооцінки учасників.
Захід проводився за участю Дрогобицької міської асоціації інвалідів та успішних підприємців, котрі за сприянням служби зайнятості започаткували власну справу. Голова асоціації В.Мельник розповів присутнім про напрями діяльності громадської організації, головним завданням якої є налагодження взаємодії з органами влади та недержавними установами, котрі відстоюють інтереси інвалідів. Також провести демонстраційний показ «Я це можу» виявив бажання колишній безробітний з інвалідністю М.Манько. Пан Михайло детально розповів про успішне ведення своєї підприємницької діяльності, котру за допомогою центру зайнятості започаткував у 2014році. Займаючись підприємництвом, а саме організацією рекламного агентства він може реалізовувати свої здібності,бажання, встановлювати зручний графік роботи та забезпечити стабільний дохід для своєї сім’ї.
Ю.Братунь, провідний фахівець з питань зайнятості
відділу активної підтримки безробітних
Дрогобицького МРЦЗ













