За десять місяців поточного року громадяни та юридичні особи, які є власниками об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, сплатили до місцевих бюджетів Дрогобиччини 4,9 млн. гривень. Зокрема, дрогобичани перерахували до скарбниці міста 3,4 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до бюджетів територіальних громад Дрогобицького району надійшло 1,5 млн. грн.
Це на 2,1 млн. грн. перевищує розрахункові показники, які виконано на 177,6%, та майже на 3,5 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.
До бюджету Борислава власники нерухомості перечислили 1,3 млн. грн., до міської скарбниці Трускавця - 6,3 млн. гривень.
Нагадаємо, що платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають у власності об’єкти житлової та нежитлової нерухомості.
Дрогобицька ОДПІ













