З початку року 460 мешканців Дрогобича та Дрогобицького району подали декларації про доходи, отримані у 2016 році, з них 259 громадян – для отримання податкової знижки. Про це повідомили у відділі доходів і зборів з фізичних осіб Дрогобицької ОДПІ.
Громадяни задекларували близько 29,5 млн. грн. доходів, з яких до бюджету надійде 1621,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 378,9 тис. грн. військового збору.
Більшість громадян декларували доходи у вигляді спадщини, здачі в найм нерухомого майна, від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна.
Нагадаємо, що декларації про майновий стан і доходи громадяни повинні подавати до податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси не пізніше 03 травня 2017 року, а з метою отримання податкової знижки – упродовж року.













