Дрогобицька ОДПІ вітає юних дрогобичан – переможців обласного етапу конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей - 2017» в номінації «Літературні твори». 1 червня 2017 року, начальник Головного управлінні ДФС у Львівській області Ігор Кондро нагородив призами, медалями, подарунками та солодощами:
Грицик Зоряну ( ЗОШ №16 )
Василишин Надію ( ЗОШ №1)
Пумпу Камілу ( ЗОШ №3)
Заохочувальний приз вручено керівнику літературно-творчої студії «Любисток» Калерії Луценко.
Дрогобицька ОДПІ висловлює подяку всім учням, які прийняли участь в конкурсі. Вітаємо наших маленьких земляків, зичимо їм здоров’я та наснаги для майбутніх здобутків. Податківці щиро вдячні батькам та педагогам за сприяння у вихованні податкової культури у молоді, за участь у виховних заходах, що проводяться, і віримо, що сьогоднішні учасники конкурсу – завтра стануть сумлінними платниками податків і своєю плідною працею забезпечуватимуть процвітання нашої держави.
Дрогобицька ОДПІ













