» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Заяву для переходу на спрощену систему треба подати до 16 грудня

Заяву для переходу на спрощену систему треба подати до 16 грудня

Автор: admin1 от 13-12-2017, 09:53
 (голосів: 0)

Заяву для переходу на спрощену систему треба подати до 16 грудняСуб'єкти господарювання, які вирішили з першого кварталу 2018 року змінити групу платника єдиного податку, або перейти із загальної системи оподаткування на спрощену, мають подати до органу державної фіскальної служби заяву за встановленою формою. До заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування.

Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови дотримання підприємцями та юридичними особами вимог статті 291 Податкового кодексу щодо обсягу доходу, видів діяльності та кількості найманих працівників.

Реєстрація платником єдиного податкy є безстроковою. Будь-який платник податку мoжe безкоштовно отримати витяг iз реєстру платників єдиного податку, подавши запит встановленої форми.

Порядок переходу на спрощену систему оподаткування визначено пп. 298.1.1 – 298.1.5 п. 298.1 ст.298 Податкового кодексу України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua