» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Щоб перейти на спрощену систему або змінити групу, треба подати заяву до 15 червня

Щоб перейти на спрощену систему або змінити групу, треба подати заяву до 15 червня

Автор: admin2 от 3-06-2016, 15:47
 (голосів: 0)

Суб'єкти господарювання, які прийняли рішення з третього кварталу 2016 року змінити групу платника єдиного податку, або перейти із загальної системи оподаткування на спрощену, мають подати до органу державної фіскальної служби заяву за встановленою формою. До заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування.

Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови дотримання підприємцями та юридичними особами вимог статті 291 Податкового кодексу щодо обсягу доходу, видів діяльності та кількості найманих працівників.

При цьому у платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість, анулюється реєстрація платника податку на додану вартість у порядку, встановленому Податковим кодексом України, у разі обрання ним першої або другої групи чи ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи, яка включає податок на додану вартість до складу єдиного податку.

Порядок переходу на спрощену систему оподаткування визначено пп.298.1.1 – 298.1.5 п.298.1 ст.298 Податкового кодексу України.

Дрогобицька ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua