» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » За порушення закону відкрито вісім кримінальних проваджень

За порушення закону відкрито вісім кримінальних проваджень

Автор: admin2 от 13-05-2014, 14:18

З початку року працівники оперативного управління Дрогобицької ОДПІ виявили 8 правопорушень у сфері оподаткування, 2 з яких за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ст. 212 ч3 Кримінального кодексу України), 3 - за фактами незаконного виготовлення та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв (ст. 204 ККУ), 1 - за фактом легалізації коштів, одержаних незаконним шляхом (ст. 209 ККУ). В результаті досудового розслідування кримінального провадження до бюджету сплачено 600 тис. грн.

В рамках операції «Акциз-2014» із незаконного обігу вилучено підакцизні товари на суму понад 492 тис грн., зокрема, 353,5 декалітрів горілчаних виробів на суму 477 тис грн., 670 тис. пачок тютюнових виробів загальною вартістю 5,4 тис грн. та 300 DVD дисків на суму 10 тис грн.

Начальник ОУ Дрогобицької ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області

полковник податкової міліції Любомир Лоневський