» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Про роботу звітує податкова міліція

Про роботу звітує податкова міліція

Автор: admin2 от 31-10-2014, 12:09

З початку року податкова міліція перебуває в стані очікування реформи. Але на звичний режим роботи це ніяк не вплинуло. Впродовж січня-вересня працівниками ОУ Дрогобицької ОДПІ виявлено 18 кримінальних правопорушень в сфері оподаткування, 8 з яких – за фактами ухилення від сплати податків в загальній сумі 16,8 мільйона гривень, 4 – за фактом незаконної реалізації фальсифікованої алкогольної продукції, 3 – за фактом привласнення державних коштів в сумі 2 мільйона гривень у сфері тендерних закупівель. По 4 провадженнях оголошено підозру та скеровано в суд (за ст.ст. 212, 204, 191,209 КК України). З початку року відшкодовано збитків по кримінальних провадженнях на суму – 582,03 тис грн.

Також, за звітний період вилучено з незаконного обігу товарів, а саме фальсифікованих алкогольних напоїв на суму 577,67 тисяч гривень.

Робота підрозділу і надалі спрямована на виконання завдань в рамках пріоритетних напрямів, визначених керівництвом на 2014 рік.