Сьогодні, 30 травня, у школах міста та району пролунав останній дзвоник. Для школярів це радісна подія, адже настає пора літніх канікул. І хоч з самого ранку моросить дощик, однак школярі не злякалися його. На свято завершення навчального року усі прийшли із гарним настроєм. Кожна школа має свої традиції святкування, під час яких не обходиться без благословення священика, привітання від вчителів, батьків, а також гостей.
У святкових лінійках взяли участь представники влади та Дрогобицької ОДПІ, привітавши шкільні колективи із закінченням навчального року. Побажали всім гарного відпочинку під час канікул, Господнього благословення, а випускникам щасливої долі та правильного вибору у житті.
Інформаційно – комунікаційний сектор
Дрогобицької ОДПІ













