» Інформація » Сьогодні в школах району пролунав перший дзвоник

Сьогодні в школах району пролунав перший дзвоник

Автор: admin2 от 1-09-2015, 15:40

Сьогодні в школах району пролунав перший дзвоникСьогодні в усіх навчальних закладах району відбулися святкові лінійки з нагоди Дня знань та початку нового навчального року. Школи гостинно відкрили свої двері і для тих, хто вперше переступає шкільний поріг. Цьогоріч у сільські школи Дрогобиччини прийшли на навчання понад 780 першачків. За інформацією відділу освіти райдержадміністрації цей показник знаходиться на рівні минулого року.

У святкових лінійках взяли участь представники районної влади, депутати. Голова райдержадміністрації Максим Лісогор відвідав Меденицьку СЗШ І-ІІІ ст.. Очільник району щиро привітав педагогічний колектив, дітей та батьків, подякував за гарну працю та високі показники в навчанні (як уже повідомлялося, Меденицька школа — серед кращих в Україні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання).

Цього ж дня заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник поздоровив з початком нового навчального року колектив Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст..

Сьогодні в школах району пролунав перший дзвоник