» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Телефонуйте на “гарячу лінію”

Телефонуйте на “гарячу лінію”

Автор: admin1 от 24-09-2014, 14:00
 (голосів: 0)

Телефонуйте на “гарячу лінію”26 вересня  від 15.00 до 16.00 буде проводитись сеанс прямого телефонного зв’язку “гаряча лінія” за участю начальника відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб Дрогобицької ОДПІ Олега Демка з актуальних питань оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором. Телефон “гарячої лінії” 3-59-71.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua