» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Телефонуйте на “гарячу лінію”

Телефонуйте на “гарячу лінію”

Автор: admin2 от 9-03-2016, 17:11
 (голосів: 0)

11 березня від 15.00 до 16.00. буде проводитись сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” за участю начальника відділу адміністрування податку на доходи з фізичних осіб Дрогобицької ОДПІ Богдана Михайловича Жовнірчика з актуальних питань застосування норм податкового законодавства.

Телефон “гарячої лінії” 3-38-02.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua