Протягом семи місяців платники податків Дрогобицької ОДПІ перерахували на рахунки Держказначейства 302,8 млн. грн. єдиного соціального внеску, в т.ч. юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у м. Дрогобичі сплатили 131 млн. грн., у Дрогобицькому районі - 35,3 млн. грн., суб’єкти господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ – 68,2 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення – 68,3 млн. грн. Додатково від початку року надійшло понад 16 млн. гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зросли на 17,7 млн. гривень.
Нагадуємо, що при нарахуванні заробітної плати та при нарахуванні винагороди за цивільно-правовими договорами, допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами розмір єдиного внеску застосовується з понижуючим коефіцієнтом, якщо платником виконуються одночасно такі умови:
- база нарахування єдиного внеску в розрахунку на одну застраховану особу в звітному місяці збільшилась на 20 і більше відсотків порівняно з середньомісячною базою нарахування єдиного внеску платника за 2014 рік в розрахунку на одну застраховану особу;
- після застосування коефіцієнта середній платіж на одну застраховану особу в звітному місяці складе не менше ніж середньомісячний платіж на одну застраховану особу платника за 2014 рік.
Сектор комунікацій
Дрогобицької ОДПІ













