За підсумками шести місяців 2015 року платники податків, які перебувають на обліку у Дрогобицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили 254,3 млн. грн. єдиного соціального внеску, в т.ч. юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у Дрогобичі та Дрогобицькому районі перерахували 138,4 млн. грн., суб’єкти господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ – 58 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення – 57,8 млн. грн. Розрахункові показники виконано на 106,2%. Приріст надходжень з початку року складає 14,8 млн. гривень. Порівняно з минулим роком надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зросли на 16,4 млн. гривень.
Нагадуємо, що при нарахуванні заробітної плати, винагороди за цивільно-правовими договорами, допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами платники податків мають право застосувати понижуючий коефіцієнт до ставки єдиного внеску, якщо виконають одночасно такі умови:
- база нарахування єдиного внеску в розрахунку на одну застраховану особу в звітному місяці збільшиться на 20 і більше відсотків порівняно з середньомісячною базою нарахування єдиного внеску платника за 2014 рік в розрахунку на одну застраховану особу;
- після застосування коефіцієнта середній платіж на одну застраховану особу в звітному місяці складе не менше ніж середньомісячний платіж на одну застраховану особу платника за 2014 рік.
Сектор комунікацій
Дрогобицької ОДПІ













