За підсумками восьми місяців платники податків Дрогобиччини сплатили до державного та місцевих бюджетів 347,8 млн. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів, що на 158,5 млн. грн. більше ніж за відповідний період минулого року.
До державного бюджету зібрано 236,4 млн. грн. Це майже на 133 млн. грн. більше січня-серпня попереднього року. Планові показники виконано на 124,2 %. Додатково з початку року держбюджет отримав понад 46 млн. гривень.
Найбільше зросли надходження по платі за користування газом - на 48,4 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб - на 4 млн. грн., податку на прибуток - на 4,2 млн. грн..
Сектор комунікацій
Дрогобицької ОДПІ













