» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Запрошуємо взяти участь у семінарі

Запрошуємо взяти участь у семінарі

Автор: admin2 от 17-11-2015, 15:41
 (голосів: 0)

25 листопада 2015 року Головне управління ДФС у Львівській області за участю представників аудиторської спільноти Львівської області проведе безкоштовний семінар для платників податків-юридичних осіб Львівської області на тему: «Актуальні питання електронного адміністрування ПДВ. Податок на прибуток підприємств. Аналіз змін 2015 року, актуальні роз’яснення ДФС України. Медіація. Інвентаризація».

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Запрошуємо взяти участь у семінарі усіх зацікавлених.

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua