» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Резерви наповнення бюджетів обговорювали з сільськими, селищними головами

Резерви наповнення бюджетів обговорювали з сільськими, селищними головами

Автор: admin2 от 30-11-2015, 15:23
 (голосів: 0)

Резерви наповнення бюджетів обговорювали з сільськими, селищними головамиПро виконання місцевих бюджетів та залучення резервів їх наповнення йшла мова під час зустрічі із сільськими, селищними головами, яка відбулася минулого тижня у Дрогобицькій ОДПІ. “Ми ініціювали цю зустріч не тільки для того, щоб довести нові тенденції та зміни у податковому законодавстві, а головне - почути ваші проблеми і  допомогти їх вирішенню”, – зазначила в. о. начальника Дрогобицької ОДПІ Світлана Солоненко, - адже на часі формування місцевих бюджетів”.

В цілому бюджет району виконується успішно, але окремі органи місцевого самоврядування не вживають достатніх заходів для легалізації діяльності громадян, які намагаються уникати оподаткування. Мова йшла і про власників сільськогосподарської техніки, які надають послуги населенню, але не спішать декларувати доходи, і про поновлення бази для оподаткування нежитлової та житлової нерухомості. “Адже пільги з податку на майно не надаються, якщо об’єкти використовуються для отримання доходу, зокрема для підприємницької діяльності, або здаються в оренду, лізинг чи позичку, - наголосив начальник управління оподаткування фізичних осіб Олег Кручай.

Вагомим джерелом місцевих бюджетів є земельний податок та орендна плата, але є підприємства, які не сплачують за користування землею”, - акцентувала заступник начальника відділу податку на прибуток, місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів Марія Хаба, - зі злісними боржниками очевидно варто розірвати угоди на користування землею та надати землю добросовісним платникам”. Окрім того, вона нагадала війтам, що грошова оцінка землі проводиться один раз у п’ять-сім років, і окремим радам варто передбачити видатки на проведення такої оцінки.

Є над чим працювати і на території тих сільських рад, де підприємці торгують підакцизними товарами (спиртні напої, пиво, тютюнові вироби), але мінімізують сплату акцизного податку”, - наголосив начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Михайло Дудяк. Сільським головам слід провести роз’яснювальну роботу з такими бізнесменами, пояснити, що акцизний збір повністю сплачується до бюджету місцевої громади. Не варто чекати перевірки фіскальної служби та значних фінансових санкцій за безліцензійну діяльність.

Згодом учасники наради поспілкувалися з керівниками структурних підрозділів ОДПІ, обговорили можливості вирішення проблемних питань.

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua