Такий висновок був зроблений на Колегії райдержадміністрації під час розгляду питання про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року. Начальник фінансового управління Віталій Перхун зазначив, що перевиконання бюджету у звітному періоді не означає, що у районної казни немає проблем. Власне, для їхнього вирішення необхідно залучати наявні резерви. Серед існуючих ресурсів для наповнення місцевих бюджетів — акцизний податок та податок на нерухомість. Віталій Перхун повідомив, що з 47-ми сільських, селищних рад у 20-ти традиційно є проблеми із забезпеченням видатків (на даний час — це лише фінансування оплати праці апарату сільських рад, інші видатки перейшли на фінансування з державного та районного бюджетів).
Голова райдержадміністрації Володимир Шутко наголосив, що головам потрібно активізувати роботу, працювати відповідально, не боячись зіпсувати стосунки з односельцями. Володимир Шутко також висловив стурбованість зростанням недоїмки до бюджету із сплати за землю підприємствами, адміністративно не підпорядкованими району (МОУ “Аеропорт Львів-2”, ПАТ ДЗАК, ПАТ “Укрінбанк” та інші)
Аналіз стану виконання бюджету району провів також перший заступник начальника Дрогобицької ОДПІ Андрій Стецюк.
На виконання рішення Колегії голова райдержадміністрації дав низку доручень окремим сільським головам та керівникам структурних підрозділів.













