» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » За 11 місяців надходження єдиного податку склали майже 20 млн. гривень

За 11 місяців надходження єдиного податку склали майже 20 млн. гривень

Автор: admin2 от 11-12-2015, 15:14
 (голосів: 0)

За 11 місяців надходження єдиного податку склали майже 20 млн. гривень За одинадцять місяців поточного року платники податків, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Дрогобиччини майже 20 млн. грн. єдиного податку. Це на 2,2 млн. грн. перевищує розрахункові показники, які виконано на 112,6% та на 1,8 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Нагадуємо, що наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 №578 затверджена нова форма Податкової декларації платника єдиного податку третьої групи. Юридичні особи мають подавати звіт за новою формою, а підприємці - за формою, затвердженою  наказом Міністерства фінансів України від 07 листопада 2012 року № 1159.

Форму податкової декларації платника єдиного податку, затверджену наказом 578, підприємці мають використовувати для складання звітності за 2015 рік починаючи з 01.01.2016.

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua