» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Про застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку

Про застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку

Автор: admin1 от 22-12-2015, 17:38
 (голосів: 0)

Про застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податкуНагадуємо підприємцям, які є платниками єдиного податку ІІІ та ІІ групи, що у разі, якщо обсяг отриманого ними доходу в календарному році перевищить один мільйон гривень, виникає обов’язок застосовувати реєстратори розрахункових операцій при здійсненні розрахункових операцій в готівковій формі. 

Ці норми (закон про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій № 569 набрав чинності 23 липня 2015р.)  зобов’язують платників єдиного податку постійно контролювати обсяг своїх доходів.  Адже, якщо підприємець, який перебуває на ІІІ групі спрощеного оподаткування перевищив мільйонний рубіж за підсумками дев’яти місяців, то уже з 1 січня 2016 року він зобов’язаний при здійсненні своєї господарської діяльності застосовувати РРО, або перейти на використання виключно безготівкових розрахунків

Водночас, платники єдиного податку ІІ групи у разі перевищення обсягу доходу 1 млн. грн. у 2015 році (незалежно від місяця, у якому відбулося таке перевищення) зобов’язані розпочати застосування РРО при провадженні своєї господарської діяльності з 1 січня 2016 року

Платники єдиного податку І групи звільняються від застосування РРО (однією з умов для обрання І групи є гранична межа доходу до 300 тис. грн.).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua