» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Про застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку

Про застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку

Автор: admin2 от 1-09-2015, 09:59
 (голосів: 0)

Змінами до Податкового кодексу та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій (Закон № 569 набрав чинності 23 липня 2015 р.) встановлено, що у разі перевищення платниками єдиного податку в календарному році обсягу доходу 1 млн. грн. обов’язковим стає застосування РРО

Ці норми стосуються фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку ІІІ чи ІІ групи та зобов’язують постійно контролювати обсяг своїх доходів. Адже, якщо підприємець, який перебуває на ІІІ групі спрощеного оподаткування перевищив обсяг доходу 1 млн. гривень за підсумками І півріччя 2015 року, то уже з 1 жовтня 2015 року він зобов’язаний при здійсненні своєї господарської діяльності застосовувати РРО, або перейти на використання виключно безготівкових розрахунків

Водночас, платники єдиного податку ІІ групи у разі перевищення обсягу доходу 1 млн. грн. у 2015 році (незалежно від місяця, у якому відбулося таке перевищення) зобов’язані розпочати застосування РРО при провадженні своєї господарської діяльності з 1 січня 2016 року

Платники єдиного податку І групи звільняються від застосування РРО (однією з умов для обрання І групи є гранична межа доходу до 300 тис. грн.).

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua