» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » За січень місяць сплачено понад 27 млн. гривень єдиного внеску

За січень місяць сплачено понад 27 млн. гривень єдиного внеску

Автор: admin1 от 10-02-2016, 14:47
 (голосів: 0)

За січень місяць сплачено понад 27  млн. гривень єдиного внеску За підсумками першого місяця 2016 року платники податків, які перебувають на обліку у Дрогобицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили 27 млн. грн. єдиного соціального внеску, в т.ч. юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у Дрогобичі та Дрогобицькому районі перерахували 14,2 млн. грн., суб’єкти господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ –  6,8 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення – 6,1 млн. грн. Розрахункові показники виконано на 102,2%. Приріст надходжень складає майже 582 тис. гривень.

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року внесено зміни до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внес­ку на загальнообов'язкове державне соціальне страху­вання», а саме:

- виключено з платників єдиного внеску найманих працівників (з їх доходів не утримується 3,6 відсотка єдиного внеску);

- встановлено єдину ставку нарахування 22 відсотки для всіх доходів незалежно від класу професійного ризику. Таке зменшення податкового навантаження на фонд оплати дає змогу підприємствам та підприємцям підняти зарплату найманим працівникам.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua