За підсумками першого місяця 2016 року платники податків, які перебувають на обліку у Дрогобицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили 27 млн. грн. єдиного соціального внеску, в т.ч. юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у Дрогобичі та Дрогобицькому районі перерахували 14,2 млн. грн., суб’єкти господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ – 6,8 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення – 6,1 млн. грн. Розрахункові показники виконано на 102,2%. Приріст надходжень складає майже 582 тис. гривень.
Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року внесено зміни до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», а саме:
- виключено з платників єдиного внеску найманих працівників (з їх доходів не утримується 3,6 відсотка єдиного внеску);
- встановлено єдину ставку нарахування 22 відсотки для всіх доходів незалежно від класу професійного ризику. Таке зменшення податкового навантаження на фонд оплати дає змогу підприємствам та підприємцям підняти зарплату найманим працівникам.













