» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Страхувальники Дрогобиччини перерахували в бюджет понад 112 млн. гривень

Страхувальники Дрогобиччини перерахували в бюджет понад 112 млн. гривень

Автор: admin2 от 19-05-2016, 13:23

Страхувальники Дрогобиччини перерахували в бюджет понад 112 млн. гривеньЗа підсумками чотирьох місяців 2016 року платники податків, які перебувають на обліку у Дрогобицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили 112,2 млн. грн. єдиного соціального внеску, в т.ч. юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у Дрогобичі та Дрогобицькому районі перерахували 60,5 млн. грн., суб’єкти господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ – 26,3 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення – 25,4 млн. грн. Розрахункові показники виконано на 101,6%. Приріст надходжень складає майже 1,8 млн. гривень.

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року встановлено єдину ставку нарахування - 22 відсотки для всіх доходів незалежно від класу професійного ризику, та виключено з платників єдиного внеску найманих працівників (з їх доходів не утримується 3,6 відсотка єдиного внеску).

Дрогобицька ОДПІ