За два місяці платники податків Дрогобиччини сплатили до бюджетів усіх рівнів 114,8 млн. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів, що на 63,2 млн. грн. більше ніж у січні-лютому минулого року. Зокрема, у лютому надійшло 63,5 млн. гривень.
Збір коштів до державного бюджету складає 79,2 млн. гривень.
Це перевищує доведений індикативний показник на 13,2 млн. грн. та на 47,7 млн. грн. більше надходжень 2015 року.
До місцевих бюджетів забезпечено 35,6 млн. грн. Приріст надходжень від початку року складає 6,7 млн. грн. Порівняно з минулим роком місцеві бюджети отримали на 15,5 млн. грн. більше.













