» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Телефонуйте на “гарячу лінію”

Телефонуйте на “гарячу лінію”

Автор: admin2 от 6-06-2016, 12:17
 (голосів: 0)

У середу, 8 червня від 15.00 до 16.00. відбудеться сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” із заступником начальника Дрогобицької ОДПІ Олегом Миколайовичем Демком на тему: «Застосування норм Податкового кодексу України. Дотримання законодавства про оплату праці».

Запитання можна ставити за телефоном 3-38-02.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua