» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Місцеві бюджети отримали понад 23 млн. гривень акцизного податку

Місцеві бюджети отримали понад 23 млн. гривень акцизного податку

Автор: admin1 от 14-07-2016, 14:18

Місцеві бюджети отримали понад 23 млн. гривень акцизного податкуВід початку року платники акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, які перебувають на обліку у Дрогобицькій ОДПІ сплатили до місцевих бюджетів 23,1 млн. гривень акцизного податку, в т.ч. до бюджетів територіальних громад Дрогобича та Дрогобицького району – 15,7 млн. грн., до бюджету м. Борислава – 3,26 млн. грн., до міського бюджету Трускавця – 4,16 млн. гривень. Це майже на 1,1 млн. гривень перевищує розрахункові показники, які виконано на 105% та на 9 млн. грн. більше ніж за півріччя минулого року.

Нагадуємо, що акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів повинен відображатися у розрахунковому документі (фіскальному чеку) як окрема податкова група.