За січень-березень поточного року платники податків, які перебувають на обліку у Дрогобицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили до місцевих бюджетів 10,8 млн. гривень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, в т.ч. до бюджетів територіальних громад Дрогобича та Дрогобицького району – 7,3 млн. грн., до бюджету м. Борислава – 1,5 млн. грн., до міського бюджету Трускавця - 2 млн. гривень. Прогнозовані показники виконано на 103%. Додатково надійшло 0,3 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата акцизного податку зросла на 5,7 млн. грн.
Нагадуємо, що цей податок щомісячно сплачують суб’єкти господарювання, які реалізують в роздрібній мережі алкогольні напої, пиво, тютюнові виробами та паливо.
Дрогобицька ОДПІ













